Ogrodzenie elektryczne dla koni

Elektryczne ogrodzenie dla koni może być właściwym rozwiązaniem ze względu na swoją praktyczność i oszczędność.

Z biegiem czasu coraz więcej hodowców na całym świecie, jako narzędzie do trzymania swoich zwierząt zaczęłą używać ogrodzenia elektrycznego. Jest to coraz częściej używane narzędzie, ponieważ można je łatwo dostosować do wszelkich potrzeb. Można go zbudować dla:

• długie lub krótkie ogrodzenia,
• zwierzęta hodowlane lub dzikie,
• ląd z prądem 220 V lub bez prądu za pomocą urządzenia akumulatorowego 12 V.
Konie z pewnością należą do zwierząt hodowlanych, dla których coraz częściej stosuje się ogrodzenia elektryczne.

Ogrodzenie elektryczne dla koni: jakich materiałów użyć?
Konstrukcja ogrodzenia elektrycznego dla koni wymaga niewielkich różnic w porównaniu z innymi zwierzętami, przede wszystkim ze względu na użyte materiały.

W rzeczywistości dla koni konieczne jest ustawienie ogrodzenia z wyższymi słupkami niż inne zwierzęta, stąd wynika, że ​​nawet wysokość linii drutu lub taśmy musi różnić się od standardów stosowanych dla innych zwierząt.

Zalecane wysokości dla koni to:

• pierwsza linia 85 cm od ziemi
• druga linia 140 cm od ziemi
Dlatego też obliczając głębokość, na jaką należy wbić kołek w ziemię, konieczne jest zastosowanie kołków o długości około 2 metrów.

Gemi Elettronica: nasze rozwiązania dla ogrodzenia elektrycznego dla koni
Wśród produktów ogrodzeń elektrycznych dostępnych dla Gemi Elettronica, oprócz aktywatorów bateryjnych 220 V lub 12 V oraz izolatorów do słupów drewnianych i żelaznych, znajdują się również różne rodzaje drutów i taśm.

Drut o przekroju 4 mm² jest zalecany dla koni lub bardziej odpowiednia jest taśma.

Koń jest w rzeczywistości zwierzęciem o nieco mniej rozwiniętym wzroku niż inne zwierzęta; dlatego większa grubość taśmy ułatwia zwierzęciu zobaczenie ogrodzenia elektrycznego wokół niego.

Gemi Elettronica ma za sobą długą historię w świecie ogrodzeń elektrycznych, jej produkty są certyfikowane zgodnie z prawem i wyraźnie wyprodukowane we Włoszech.

Gemi Elettronica to najlepsze rozwiązanie dla Twojego elektrycznego ogrodzenia dla koni.

Produkty dostępne bezpośrednio pod tym linkiem.