Gemi Elettronica

Our Technology for your confort

domenico-giangreco.png

Marka GEMI narodziła się w 1983 roku z doświadczeń Domenico Giangreco, specjalisty w dziedzinie elektroniki przemysłowej i automatyki. Firma GEMI zawsze wyróżniała się wysoką technologią i profesjonalizmem, zarówno w projektowaniu i rozwoju produktów, jak i dbałości o klienta. Dowodem tej troski jest możliwość testowania produktów przez 100 dni, z pełnym zwrotem kosztów i bez konieczności podawania jakichkolwiek powodów.
Wartości GEMI to jego mocne strony: jakość, uczciwość i obsługa klienta. Przez lata firma wyróżniała się w produkcji wyciągów kominowych, osiągając szczyty w branży na całym świecie.

Sztandarowym produktem produkcji jest odkurzacz GEMI, będący efektem współpracy Basilicata Innovazione (InnovationFactory Scarl) z Uniwersytetem Basilicata – Wydział Inżynierii Środowiska i Fizyki w ramach „Projektu opracowania systemu do optymalizacji innowacyjnego systemu ssącego”.

Jednak projekty na tym się nie kończą: GEMI Elettronica współpracuje z uniwersytetami i profesjonalnymi instytutami w zakresie badań i rozwoju produktów, które zawsze są w czołówce

Nasze certyfikaty dla wyciągów kominkowych

Gemi w Europie

Certyfikaty

Gemi Elettronica - Registered Trademark