Problem z dymem na kominie z zakrzywionym lub poziomym przewodem kominowym

Konstrukcja domów często nie pozwala na budowę komina, który może mieć pionowy przewód kominowy.
W niektórych przypadkach faktycznie, chcąc cieszyć się urokiem pięknego kominka, zmuszeni jesteśmy zastosować przewody kominowe, które mają łuki, a czasem nawet przekroje poziome

Jednak przewody kominowe z krzywymi lub nawet poziomymi nieuchronnie powodują nieoptymalny ciąg dymu kominowego.
W rzeczywistości jest jasne, że poziomy lub zakrzywiony przewód kominowy, ze względów fizycznych, które moglibyśmy powiedzieć, może stwarzać wiele trudności w wyciąganiu dymu w porównaniu z całkowicie pionowym kominem (który również może mieć wyraźnie problemy z ciągiem, ale wręcz przeciwnie). ).

W rzeczywistości są tacy, którzy mogą pomyśleć, że rozwiązaniem może być remont domu, przestawienie całego komina i modyfikacja grypy: ale to i tak nie gwarantuje bezpiecznego rozwiązania, ponieważ problem dymu kominowego może wynikać również z innych czynników, jedyną pewną rzeczą byłoby rzucające się w oczy wykorzystanie czasu i pieniędzy.
Szybkim i ekonomicznym rozwiązaniem problemu dymu kominowego jest zainstalowanie silnika z wymuszonym ciągiem.

Elektryczny wyciąg kominowy to narzędzie, które pozwala rozwiązać problem zadymienia grypy, nawet jeśli ma krzywe lub jest pozioma.
Nasz klient wyraźnie pokazuje, że nawet przy samej prędkości 3 ciąg jego komina jest doskonały.

Elektryczny oddymiacz Gemi do komina charakteryzuje się bowiem regulatorem prędkości, który pozwala na wybór zmiennej mocy od minimum 1 do maksymalnie 6. Możemy zauważyć między innymi, jak pomimo elektrycznego oddymiania Gemi Umieszczenie wyciągu na trzeciej prędkości powoduje całkowity brak hałasu wewnątrz mieszkania.

Omawiany komin jest nawet idealnie poziomy przez pierwsze 6 metrów i tylko z elektrycznym wyciągiem dymu Gemi można uzyskać tak zadowalający wynik.
Smuga dymu nie dostaje się do domu, wbrew wszelkim prawom fizyki, w rzeczywistości, nawet gdy komin jest zimny, ciąg elektrycznego wyciągu dymu do komina Gemi jest doskonale wydajny.

W rzeczywistości bez elektrycznego wyciągu dymu nigdy nie byłoby normalnego zasysania dymu.

Od 1983 roku firma Gemi Elettronica jest światowym liderem w produkcji wyciągów dymu do kominów, celem wyznaczonym w momencie jej narodzin jest rozwiązanie problemu palenia w domu dla każdego i przy użyciu dowolnej formy spalin. Silny wiatr, długie kominy, krótkie kominy lub jak w tym przypadku nawet poziome kominy nie przeszkadzają w niezwykłej pracy wykonywanej przez elektryczne oddymianie Gemi.

Zewnętrznie przewód kominowy za zakrętem wznosi się przez kolejne 5/6 metrów, aż dotrze do wyjścia, które w tym przypadku jest okrągłe.
W rzeczywistości Gemi Elettronica pozwala na umieszczenie okrągłych adapterów przydatnych do przewodów spalinowych z okrągłymi wylotami lub regulowanych wsporników odpowiednich dla tych, którzy mają kwadratowy / prostokątny wylot spalin.
Łącznie grypa pomiędzy częściami poziomymi, pionowymi i zakrzywionymi ma prawie 11 metrów wysokości, a elektryczny oddymiacz Gemi do komina nie ma trudności z wykonaniem zadania, do którego został zaprojektowany.

Oddymiacz elektryczny Gemi Elettronica jako jedyny jest w stanie zapewnić prawidłowy ciąg poziomego przewodu kominowego.

Wybierz idealny model i kup bezpośrednio z: https://www.gemimarket.it/it/119-aspiratori?_ga=2.112518660.1228305486.1643798690-53721323.1643798690